Suaugusiems

Šnekamosios anglų kalbos kursai
260.00€ 300.00€

Šnekamosios anglų kalbos kursai

Šnekamosios anglų kalbos kursų tikslas – padėti atsikratyti baimės kalbėti užsienio kalba. Kursai vyksta grupėje iki 6 dalyvių arba individualiai. Grupės sudaromos atsižvelgiant į dalyvių kalbos lygį. Mokymai vykdomi nuotoliu ir klasėse. Kursų trukmė 50 akademinių valandų (3 mėnesiai).

Anglų kalbos kursai internetu
260.00€ 300.00€

Anglų kalbos kursai internetu

Anglų kalbso kursai internetu. Kursai vyksta grupėje iki 6 dalyvių arba individualiai. Grupės sudaromos atsižvelgiant į dalyvių kalbos lygį. Mokymai vykdomi nuotoliu ir klasėse. Kursai organizuojami įvairaus kalbos žinojimo nuo A1 iki C1 lygio grupėms ar individualams.

Verslo bei dalykinės anglų kalbos kursai
260.00€ 300.00€

Verslo bei dalykinės anglų kalbos kursai

Verslo bei dalykinės anglų kalbos kursai, kuriuose laukiami jau anglų kalbos pramokę mokiniai (pre-intermediate, intermediate, upper intermediate lygiai). Tad jei dar nesimokėte kalbos, pirmiausiai rinkitės anglų kalbą pradedantiesiems (begginer, elementary lygiai).

Individualūs anglų kalbos kursai
20.00€ 22.00€

Individualūs anglų kalbos kursai

Šiuolaikinis gyvenimo tempas ir vis plačiau atsiveriančios rinkos skatina tobulėti. Labai dažnai, reaguodami į pokyčius, turime priimti naujus iššūkius. Vienas jų – anglų kalbos mokymasis. Išskirtinių poreikių turintiems klientams paruošėme individualią anglų kalbos mokymo programą.
Individualūs anglų kalbos kursai pritaikomi konkrečiai pagal klientų pageidavimus. Kursų metu dėmesio skiriama ne tik bendrinei anglų kalbai, bet ir konkrečioms sritims – teisei, medicinai, farmacijai, finansams, verslui, grožio industrijai ir pan. Kitaip tariant, šis mokymo modelis orientuotas į asmeninius poreikius, kaip ir individualios anglų kalbos pamokos, kai mokytojas ar dėstytojas visą dėmesį skiria vienam mokiniui.

Intensyvūs anglų kalbos kursai
260.00€ 300.00€

Intensyvūs anglų kalbos kursai

Intensyvūs anglų kalbos kursai skirti tiems, kurie anglų kalbos nori išmokti greitai ir užtikrintai. Lyginant su tradiciniais kursais, užsiėmimų kiekis šiuose kursuose – dvigubai didesnis. Intensyvių anglų k. kursų metu kalbos mokymasis taps viena pagrindinių kasdienių veiklų: kalba Jus sups kasdien, tad greičiau nugalėsite kalbėjimo baimę.
Kursų metu nagrinėjamos įprastos temos, tačiau anglų kalbos pamokos gali būti pritaikytos ir pagal konkrečius poreikius – orientuotos pagal kursų dalyvių tikslus.
Kursų metu besimokantieji anglų kalbos diskutuoja, įsimena daugybę naujų žodžių, klausosi garso įrašų, žiūri filmukus ir kitaip lavina kalbos įgūdžius.
Intensyvius anglų k. kursus galite pradėti lankyti tada, kai turite daugiausia laiko ir visą dėmesį galite skirti mokymuisi: pavyzdžiui, per vasaros atostogas.

Bendrinės anglų kalbos kursai
260.00€ 300.00€

Bendrinės anglų kalbos kursai

Bendrinės anglų kalbos kursai skirti dar tik žengiantiems pirmuosius žingsnelius susipažįstant su anglų kalba arba norintiems įgyti dar gausesnį žinių bagažą. Kursų metu daug dėmesio skiriama skaitymo, rašymo, klausymo ir kalbėjimo įgūdžiams lavinti.
„School of British English“ mokoma Didžiojoje Britanijoje vartojamos anglų kalbos, kaip ir mūsų šalies mokyklose bei universitetuose. Britiškoji anglų kalba – klasikinė, taisyklingesnė, turtingesnė, mažiau pakitusi, kiek tikslesnė, joje daugiau senovinių žodžių formų, nors rašyba – šiek tiek sudėtingesnė. Britai ir amerikiečiai tiems patiems daiktams ir reiškiniams pavadinti neretai naudoja sinonimus, ir tai ne vienintelis dialektų skirtumas. Britiškąja anglų kalba dažniausiai bendraujama įvairiuose susitikimuose, ypač jei juose nedalyvauja amerikiečiai. Britų anglų k. – artimesnė ir ES kontekste: ja parengti ir visi teisės aktai.

Anglų kalbos kursai suaugusiems

Bendrauti anglų k. prireikia vykstant dirbti į užsienį, keliaujant, bendraujant su užsienio partneriais ir daugelyje kitų situacijų. Daugelis darbdavių, verslo pasaulio atstovų anglų kalbos mokėjimą traktuoja nebe kaip privalumą, bet kaip būtinybę. Statistikos duomenimis, beveik pusė mokančiųjų anglų kalbą – 15–29 m. jaunimas. Tačiau pradėti mokytis anglų kalbos – niekada nevėlu: tai įrodo sėkminga „School of British English“ vyresnio amžiaus mokinių patirtis. Anglų kalbos kursai suaugusiems – galimybė siekti tikslų ir realizuoti svajones, tuo labiau, kad kursai vyksta patogiu metu: anksti rytą , dienos metu arba vakarais, tad darbą, kitas kasdienes veiklas ir anglų kalbos mokymąsi suderinti – dar paprasčiau.

Anglų kalbos kursai suaugusiems: mokymosi metodika
Prieš prasidedant kursams kiekvienas mokinys atlieka anglų kalbos testą lygiui nustatyti. Testas padeda įvertinti mokinio žinias ir pagal tai parinkti tinkamą grupę. Neatlikus testo rizikuojama kartoti jau įgytą informaciją arba pakliūti į geriau kalbą mokančiųjų gretas: ir vienu, ir kitu atveju gausite mažiau naudos. Kalbos lygio nustatymo testą sudaro 50 užduočių. Testas padeda identifikuoti ir spragas, o kursų metu skirti daugiau dėmesio joms pašalinti. Atsižvelgiant į mokinių poreikius, mokymosi tikslus ir galimybes sudaroma anglų k. mokymo programa. Naudojama atestuota ir sertifikuota mokymų medžiaga, naujausi vadovėliai ir kt. Kursus veda aukščiausios kvalifikacijos dėstytojai: „School of British English“ ypač daug dėmesio skiria personalo atrankai, todėl kursus veda patyrę mokytojai. Kursų metu mokomasi nuosekliai, trumpai pakartojama informacija, įgyta ankstesnėse pamokose, mokoma asociacijų principu, kai nauja informacija siejama su jau įgytąja. Kuriama nuosekli ir rezultatus užtikrinanti mokymo sistema. „School of British English“ nežada, kad anglų kalbos išmoksite per 30 ar 100 dienų, tačiau užtikrina profesionalų ir aukščiausius kokybės standartus atitinkantį anglų k. mokymąsi. Norintieji greičiau išmokti anglų kalbos, dėmesio turėtų skirti ir mokymuisi savarankiškai: ne tik atlikti namų darbus, bet ir ieškoti kuo daugiau galimybių bendrauti anglų kalba, žiūrėti filmus, klausytis muzikos, skaityti literatūrą ir t. t.

Anglų kalbos kursai ar individualios pamokos?

Užsienio kalbų mokomasi grupėmis arba individualiai, tad kiekvienas gali pasirinkti tinkamesnį mokymosi būdą:

- Anglų k. mokantis grupėje sistemingai susipažįstama su gramatika, išmokstama naujų žodžių, lavinami kalbėjimo įgūdžiai. Grupiniuose užsiėmimuose sutiksite bendraminčių, galinčių motyvuoti ir paskatinti mokytis. Su kursų kolegomis bendrausite tik angliškai – tai vienas geriausių būdų lavinti kalbinius įgūdžius. „School of British English“ renka ne didesnes nei 6 mokinių grupes, tad mokytojai gali skirti dėmesio kiekvienam mokiniui.

- Individualios anglų k. pamokos tinka labai užsiėmusiems ar išskirtinių pageidavimų mokantis kalbos turintiems, kalbą jau pramokusiems, bet norintiems pagerinti kalbėjimo įgūdžius žmonėms. Jei ankstesniuose mokymuose buvo sudėtinga mokytis vidutiniu tempu – nespėdavote kartu su grupe ar atvirkščiai – užduotis atlikdavote greičiau, galite pabandyti anglų kalbos mokytis individualiai. Pasirinkę individualias pamokas galės rinktis tinkamesnį užsiėmimų laiką, mokytis pageidaujamu intensyvumu.

Norėdami pasirinkti sau priimtinesnį ir tinkamesnį mokymosi modelį (individualios pamokos arba kursai), galite išbandyti anglų kalbos kursus: pirmoji pamoka – nemokama

Beje, „School of British English“ mokiniams pageidaujant gali būti organizuojami ir intensyvūs anglų kalbos kursai suaugusiems.

Anglų kalbos kursai suaugusiesiems Vilniuje  organizuojami visus metus, nuolat sudarinėjamos naujos grupės, tad ryžkitės pradėti mokytis ne nuo pirmadienio, Naujųjų metų ar rugsėjo – pats geriausias laikas yra dabar!

Suaugusiųjų mokymams pasibaigus tikrinamos įgytos žinios ir išduodamas tarptautinis kursų baigimo pažymėjimas.

Turite klausimų ar norite užsakyti paslaugą? Bendraukime!

Susisiekite su mumis, mielai patarsime, paaiškinsime bei pasiūlysime optimaliausią sprendimą

Bagti testavimą?

Testas nebaigtas spręsti todėl rezultatai gali būti netikslūs.

Dėkui

Jūsų prašymas priimtas

cookies
Slapukai & Privatumas

Svetainėje naudojame slapukus tam, kad užtikrintume teisingą svetainės veiklą. Pasirinkdami "SUTINKU" sutinkate su mūsų slapukų nustatymais.